Bestelling afhalen
U kunt direct uw producten afhalen na het plaatsen van een bestelling. Hiervoor dient u zich te melden aan de balie van de Experience Store XXL te Almelo. Vergeet niet uw orderbevestiging mee te nemen. De bestelling kunt u indien nodig nog voldoen aan de balie. Vervolgens ontvangt u een afhaalbon waarmee uw bestelling kunt afhalen in het afhaalmagazijn. U ontvangt een routebeschrijving naar het magazijn van onze collega.
Bestelling bezorgen
Uw bestelling wordt binnen vijf werkdagen op gewenste locatie in België geleverd. Uw bestelling wordt geleverd door PostNL pakketdienst of één van onze externe transporteurs. Dit is afhankelijk van de omvang van uw bestelling:
Externe transporteur:
Grotere producten zoals loungesets, tuinsets, tuintafels of parasols worden geleverd door onze externe transporteur. Zij nemen per e-mail contact met u op om een aflevermoment in te plannen*. Uw bestelling wordt binnen 5 werkdagen geleverd. Tijdens telefonisch overleg is het mogelijk om buiten deze 5 werkdagen te leveren. Echter kunnen wij uw bestelling niet langer dan 2 weken vasthouden.
* Bent u slechthorend? Neem contact met ons op zodat wij u per e-mail kunnen informeren over de levering van uw producten.
PostNL pakketdienst:
Kleinere producten zoals tuinkussens en accessoires worden door PostNL pakketdienst geleverd. U ontvangt een e-mail met een Track & Trace code. Zodra uw bestelling in behandeling is genomen door PostNL kunt u de status volgen met deze code. Wanneer u een bestelling plaatst dat bestaat uit meerdere artikelen kan het voorkomen dat uw bestelling in meerdere dozen verpakt wordt. Om deze reden kan het voorkomen dat uw bestelling uit meerdere leveringen bestaat omdat PostNL de pakketten niet altijd bundelt. U ontvangt voor elke levering een Track & Trace link. Normaal gesproken bezorgt PostNL uw bestelling binnen 24 uur nadat uw pakket bij ons is opgehaald. We vragen om uw begrip wanneer dit een keer niet lukt. Middels een tijdsindicatie weet u wanneer u op het bezorgadres aanwezig dient te zijn.
Als u niet op het bezorgadres bent, laat de bezorger het pakket achter bij de buren of op een PostNL-locatie. Middels een kaartje met een 'niet-thuiscode' ziet u via Track & Trace waar u uw pakket kunt ophalen. Op een PostNL-locatie wordt het pakket één week bewaard. Daarna wordt het teruggestuurd naar Kees Smit Tuinmeubelen.
Verdere vragen omtrent levertijden? Neemt u dan contact op met de Klantendienst.